Napíš alebo nám zavolaj

02 / 381 000 69

Čo najviac vystihuje tvoju správu.

Zmena hesla

Registrácia nového partnera

Získaj stavebné a pomocné zákazky v okolí.

Vráť sa späť a doplň svoje kontaktné údaje.

Premium

Neaktívne

Basic

Objednaj a vyber si jedného kuchára na dnes či zajtra
Objednaj si kuchára v neobmedzenom čase na zajtra alebo pozajtra

Premium

Objednaj a vyber si jednu kuchára na dnes či zajtra
Objednaj si kuchára v neobmedzenom čase na zajtra alebo pozajtra
Aktivovať premium

Kredit

x

Kredit používate na objednávku kuchára. Klesne až po jej následnej návšteve a vybavení zákazky. V prípade absencie alebo zrušenia zákazky, bude obnovený. Nákupom kreditu podporujete našu reklamnú kampaň, ktorou stále pre Vás hľadáme nové a spoľahlivé pomocníčky.

Dobiť kredit

Vytvorenie profilu

Tvoj profil sa zmení na profil nášho partnera. Začneš tak získavať zákazky v tvojom okolí vo forme SMS. Rozhodneš sa podľa popisu či zákazku prijmeš. V prípade obhliadky určíš tvoj najbližší termín stretnutia.

Súhlasíš s vytvorením profilu?

Štandard kvality

Naposledy upravené: 8 Január, 2021

Záväzok voči rezervacií

Akonáhle je rezervácia potvrdená, objednávateľ verí, že sa o nich náš Partner postará. Zrušenie alebo zmena objednávky môže byť pre objednávateľa nepríjemná. Od Parntera sa očakáva že budú mať ich voľné termíný vždy aktuálne. Objednávateľ sa tiež snaží termín dodržať nakoľko Partner už nesmie prijať žiadnu inú objednávku.

Dôveryhodnosť

Parnteri sú nadšenými znalcami v ich obore a svoje a schopnosti vedia preukázať. Objednávateľ sa nesnaží znepokojiť ich prácu ďalšími požiadavkami a krokmi. V prípade nespokojnosti s ich postupom môžu vyhľadať iného Partnera.

Komunikácia

Úspešní Partneri sú pri komunikácií s objednávateľmi pozorní a ohľaduplní. Keď sa kontaktujú, reagujú rýchlo. Otvorená, jasná, slušná a harmonická komunikácia ukazuje objednávateľom, čo môžu očakávať a že sa môžu na Partnera spoľahnúť.

Rešpekt

Objednávateľ vytvára prostredie, v ktorom sa každý cíti, že je tu vítaný. Ku všetkým Partnerom sa chová s rešpektom.

Presnosť

Partneri vedia, čo môžu očakávať vďaka popisu v objednávke. Ten zahrňuje informácie ako miesto úkonov, kto požiadavku objednal, čo je v nej zahrnuté, ako dlho bude trvať a čo objednávateľ očakáva.

Spojenie

Objednávateľ vytvára prívetivé a intímne prostredie. Zoznamuje sa s Partmerom a dbá aby odišiel s dobrým pocitom a novými priateľmi. Prehlbuje osobný vzťah k jeho úkonom a dbá aby neodchádzal vystresovaný.

Prístup

Parnter sa snaží vykonať svoju prácu promptne a opatrne. Vkladá dôraznú opatrnosť na majetok objednávateľa, jeho nehnuteľnosť a príslušenstvo.

1

Povedz čo potrebuješ

Je to veľmi rýchle. Stačí napísať čo máš v pláne. My to odošleme šikovným chlapíkom 15km v tvojom okruhu. Oslov jednotlivcov na drobné práce alebo profesionálov na väčšie zákazky.

2

Získaj okamžité reakcie z okolia

Reakcie prídu o chvíľu. Naviažu sa na termíny obhliadky a popis práce. Môžeš si pre svoj projekt vybrať toho správneho prípade použiť ich projektovú kalkulačku na predbežnú kalkuláciu práce.

3

Vyber si víťaza tvojej zákazky

Po obhliadkách a zaslaných cenových ponukách si pre svoj projekt zvolíš tú najvhodnejšiu. Veríme, že si vyberieš tých najlepších.

O nás

Naša spoločnosť má vyše 15 ročné skúsenosti s výstavbou, rekonštrukciami bytov a domov.

Našich pracovníkov dosadzujeme na projekty na Slovensku, Rakúsku, Nemecku. Najnovšie projekty realizujeme aj na Cypre a Kanárskych ostrovoch.

Dôveru do našich pracovníkov už vložili aj domáce a zahraničné firmy ako Mercedes Benz, BMW, Siemens, O2, Allianz a veľa ďalších.

Výber partnerov stále filtrujeme aby sme klientom dodali len to najlepšie. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobenie aj digitálnou formou a budovať tak spoľahlivú značku na ktorú sa môžete vždy obrátiť s akoukoľvek požiadavkou v domácnosti.

Neustále hľadáme nových spoľahlivých partnerov a projekt Bobríci vznikol aby sme sa s nimi podelili s verejnosťou. Nové talenty nám pomôžu tak riešiť stále narastajúce požiadavky klientov.

Projekt od A po Z  |  Čierna Voda Bratislava